Hemen Arayın

Anadolu Sağlık Merkezi "En iyiler" arasında

okuyabilirsiniz.

Saygın ekonomi dergilerinden Capital’in gerçekleştirdiği “İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında Anadolu Sağlık Merkezi de yer aldı.

Saygın ekonomi dergilerinden Capital’in gerçekleştirdiği “İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında Anadolu Sağlık Merkezi de yer aldı. Capital dergisinin 20 yıldır gerçekleştirdiği ve farklı sektörlerden 600’ü aşkın kurumu temsilen 1.470 yöneticinin katıldığı ankette Anadolu Sağlık Merkezi sağlık sektörünün en beğenilen ikinci şirketi seçildi. Böylece, insan odaklı bakım anlayışımızla dünya standartlarında sağlık hizmeti sunduğumuzu bir kez daha kanıtlamış olduk.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.