Hemen Arayın

“Her Karede Sağlık” fotoğraf sergisi Buyaka’da

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi, “Anadolu Sanat Merkezi” konsepti altında sık sık hayata geçirdiği sergilere bir yenisini daha ekledi. Hastane içinde açılışı gerçekleştirilen “Her Karede Sağlık Fotoğraf Sergisi” basın mensuplarının “sağlık” konulu fotoğraflarından oluşuyor. Hasta ve yakınlarına umut olacak fotoğrafların ve mesajların yer aldığı sergi, 10’dan fazla basın mensubunun, her biri farklı bir öyküyü anlatan 20 farklı fotoğrafından oluşuyor. Hasta Odaklı Bakım prensibini yaymak için çalışan sivil toplum örgütü Planetree’den bronz akreditasyon alarak Türkiye’de bir ilke imza atan Anadolu Sağlık Merkezi’nin; sağlık haberciliğinin önemine dikkat çekmek ve hastalara moral vermek için basın mensuplarının katkılarıyla hayata geçirdiği sergi, Anadolu Sağlık Merkezi’nin ardından 31 Temmuz- 6 Ağustos tarihleri arasında da Buyaka Alışveriş Merkezi’nde sergilenecek.

Anadolu Vakfı çatısı altında dünya standartlarında sağlık hizmeti sunma misyonu ile kurulan Anadolu Sağlık Merkezi hasta odaklı bakım anlayışı ile özel bir projeye daha imza attı. Hastanede tedavi olan hastalara ve yakınlarına moral vermek için usta gazetecilerin desteği ile “Her Karede Sağlık Fotoğraf Sergisi”ni hayata geçirdi.

Sağlık alanında insan hayatına dokunan hikayelerin, fotoğraf sanatının gücüyle desteklendiği, aynı zamanda sağlık haberciliğinin önemine de dikkat çekmenin amaçlandığı sergi, basın mensuplarının her biri farklı bir sağlık öyküsünü anlatan, sağlıklı bir yaşamın ve sağlığın değerine vurgu yapan fotoğraflarını buluşturdu. Her Karede Sağlık fotoğraf sergisi, 31 Temmuz- 6 Ağustos tarihleri arasında Buyaka Alışveriş Merkezi’nde sergilenecek.

Sergi ile hastalara umut olmayı amaçlıyor

Başarılı bir tedavi yolculuğunun hastalara yalnızca en güncel tıbbi yaklaşımları ulaştırmakla sınırlı olmadığını söyleyen Anadolu Sağlık Merkezi Pazarlama ve Kurumsal İletişim Departmanı Müdürü Didem Derindere, “Hasta Odaklı Bakım anlayışını benimsemiş bir sağlık kuruluşu olarak, tedavi sürecinde hastalarımıza sağladığımız psikolojik konforun da iyileşme sürecine olumlu yansıdığını biliyoruz. Bu kapsamda hastalarımıza umut olacak mesajlar veren Her Karede Sağlık Sergisi’nin hayat bulmasına imkân veren değerli basın mensuplarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz. Umuyorum ki ‘Her Karede Sağlık’ fotoğraf sergisi Buyaka Alışveriş Merkezi’ni gezen insanlara umut olur” dedi.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.