Hemen Arayın

Onkoloji bölümleri cumartesi günleri de hizmet veriyor

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi’nde Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi ve Nükleer Tıp Bölümleri cumartesi günleri de hizmet veriyor. Yapılan düzenleme ile SGK, UHD, ÖSS ve kurum hastalarımız; muayene, kontrol, kemoterapi, tıbbi ikinci görüş için cumartesi günleri de randevu alabilecek.

İlgili bölümlerin cumartesi günü çalışma saatleri ise aşağıdaki şekildedir: 
•    Medikal Onkoloji Bölümü: 08:30-14:30 saatleri arasında 
 
•    Radyasyon Onkolojisi Bölümü: 09:00-14:00 saatleri arasında
    
•    Nükleer Tıp Bölümü: 

-    C14 solunum testi için: 08:30-13:00,
-    Kemik yoğunluğu için 08:30-13:00, 
-    Muayene ve kontrol için saat 09:00-14:30 saatleri arasında hizmet verecek. 
 
 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.