Tıbbi Bölümler Doktorlar
Hemen Arayın

Uzmanlık

  • Klinik biyokimya
  • Klinik laboratuvar kalite yönetimi
  • Tandem kütle spektrometresi
  • Hasta güvenliği
  • Sağlık kurumlarında risk yönetimi

Yabancı Dil

  • İngilizce 
    Almanca
    Fransızca

Biyografi

Dr. İnci Karaarslan, 1965 yılında doğdu. 1994-2004 yılları arasında Düzen Laboratuvarlar Grubu’nda çalıştı. 2004 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Dr. Karaarslan, halen Klinik Laboratuvar Direktörü ve Laboratuvar Hizmetleri Koordinatörü olarak görevini sürdürüyor.

Eğitim

Üniversite

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, İstanbul 1989

Uzmanlık Eğitimi

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Klinik Kimya ve Biyokimya, İstanbul 1994

Master

Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Yönetimi, İstanbul 2009

Kurum Üyelikleri

Türk Biyokimya Derneği 

Türk Klinik Biyokimya Derneği 

Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği

College of American Pathology (CAP)

Yayınlar

6 uluslararası  ve 4 ulusal yayın
5 uluslararası ve 8 ulusal sunum

“National Academy of Clinical Chemistry : Advancing Scholarship in Laboratory Medicine” Ödülü, American Academy of Clinical Chemistry, 1996

Kurs Katılımları

"Kalıtsal Metabolik Hastalıklarda Tanı" Kursu,  Boston Children’s Hospital (6 hafta)

Diyor ki...

Seyahat  etmeyi  çok seviyorum, sadece turist gibi gezmeyip gittiğim şehirleri biraz da yaşamaya çalışıyorum. Bir meydanda oturup insanların gündelik yaşamlarını izlemek, imkan bulursam mutlaka bir konser veya gösteriye gitmek  bana çok keyif veriyor. Çok özgün bir hobim yok, seyahat dışında  sevdiklerim  kitap okumak, sinema, konser, sergi vb. her tür sanat olayını bolca izleyerek yaşadığım şehrin hakkını vermek. Düşününce benim hobilerimden biri de işim galiba, işimden çok keyif alıyor,  güzel bir ekiple çalışıyor olmaktan mutlu oluyorum; zaman içinde bir aile gibi olduk, sadece iş  yaşantısını değil,  her türlü sevinç ve üzüntüyü de  paylaşıyoruz ; onların sürekli gelişimini destekleme gayreti içinde  kendim de gelişiyor, öğreniyorum ve bu  bana yaşam enerjisi veriyor. 

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.