Hemen Arayın

National patients out of Istanbul and Kocaeli

Sizleri en iyi şekilde karşılamak için her detayı planlıyoruz

Hastanemizde tedavi olmak için İstanbul ve Kocaeli dışından geliyorsanız, hastanemize gelmeden önce hastalığınızla ilgili daha önce yapılan incelemeleri bize gönderebilirsiniz. İlettiğiniz tüm dokümanlar ilgili hekimimiz tarafından değerlendirildikten sonra, tedavi planı, süresi ve yaklaşık maliyeti hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Tedavi için hastanemize gelirken İstanbul'a ulaşımınız için transfer ve tüm randevu süreçleriniz ise tarafımızca organize ediliyor. Ayrıntılı bilgi için Anadolu Sağlık Merkezi Türkiye ekibine ulaşarak (5555) destek alabilirsiniz.

Ayrıca 44 44 276 numaralı Çağrı Merkezi’nden de bize ulaşabilirsiniz.

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

First of all we would like to emphasize that the health of our employees, our patients and their relatives is our first priority. Due to the spread of the Coronavirus worldwide and the first confirmed case of the Coronavirus (Covid-19) disease in Turkey, the executive team of the Anadolu Medical Center has taken preventive measures to protect the patients and their relatives. In order to give treatment for each patient with utmost security we would like to announce that currently there will be no visitors allowed.

Please note that only one attendant per in-patients is permitted.

Thank you for your understanding and cooperation.