Hemen Arayın

Anadolu Sağlık Merkezi

Yaklaşık 188.000 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan, 50 bin metrekarelik kapalı alanda 201 yatak kapasitesiyle çalışmalarına devam eden Anadolu Sağlık Merkezi; JCI (Joint Commission International) akreditasyonu, ESMO (Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği), ISO (18001, 14001 ve 9001) sertifikasyonlarıyla ve 2010 yılı haziran ayında kurulan Kemik İliği Nakli Merkezi’yle hizmet veriyor.

 • Check Up
 • Diyet ve Beslenme
 • Göz Hastalıkları
 • Kulak Burun Boğaz
 • Ortopedi
 • Ürolog
 • Check Up
 • Nutrition
 • Ortopedi
 • Ürolog

için randevu al

  Randevu alacağınız bölümü bilemiyorsanız, biz size yardımcı olalım..

  Randevu Talep Formu
  Randevu Al
  Doktor Arama

  Anadolu Sağlık Merkezi'ni Tanıyın

  Türkiye’ye onlarca eser kazandırmış olan Anadolu Vakfı, Anadolu Sağlık Merkezi’ni hizmete sunarak bir hayalini daha gerçekleştirdi.

  Binlerce yıllık sağlık birikimine ve birçok değerli tıp insanına ev sahipliği yapmış Anadolu’nun değerli mirasına sahip çıkan hastanemiz, bu birikimi insan sağlığına katkıda bulunmak için kullanıyor.

  Johns Hopkins Medicine ile eğitim ve kalitenin geliştirilmesine yönelik stratejik iş birliği içinde çalışan hastanemiz; onkolojik bilimler, kalp sağlığı, kadın sağlığı ve IVF, nörolojik bilimler, cerrahi bilimler, dahili bilimler, tanı ve görüntüleme başta olmak üzere tüm branşlarda hizmet sunuyor.

  Yaklaşık 188.000 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan, 50 bin metrekarelik kapalı alanda 201 yatak kapasitesiyle çalışmalarına devam eden hastanemiz, JCI (Joint Commission International) akreditasyonu, ESMO (Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği), ISO (18001, 14001 ve 9001) sertifikasyonlarıyla hizmet veriyor.

  Anadolu Sağlık Merkezi, sağlık hizmetine Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi ile Ataşehir’de de devam ediyor. Uydu kliniğinden hizmet alan hastaların işlem arşivleri sanal ortamda tutulabiliyor.

  2010 yılı Haziran ayında hastane bünyesinde hizmet vermeye başlayan Kemik İliği Nakli Merkezi’nde aynı anda 22 hastaya kemik iliği nakli gerçekleştirebiliyor. Hastanemizde her zaman birinci önceliğimiz, hastalarımızdır. Bu nedenle, hasta ve hasta yakınlarımızın ihtiyaçlarına ve beklentilerine değer veriyor, huzurlu bir tedavi süreci geçirmeleri, kendilerini evlerinde hissetmeleri için büyük bir özenle çalışıyoruz.

  57

  TIBBİ BÖLÜM

  50.000

  m2

  KAPALI ALAN

  201

  YATAK KAPASİTESİ

  Hasta Servis Bilgisi

  Anadolu Sağlık Merkezi’ne ve Ataşehir Tıp Merkezi’ne en konforlu biçimde ulaşmanız için gün boyu hizmet veren servislerimizden faydalanabilirsiniz. Sormak istediğiniz her konuda bizi arayabilirsiniz.

  Tüm Servis Güzergahları

  Servis kullanımlarında 1 saat önceden 44 44 276 numaralı telefonumuzdan randevu almanız gerekmektedir.

  Adres ve Yol Tarifi

  Anadolu Sağlık Merkezi ve Ataşehir Tıp Merkezi arasında, hastalarımıza ve yakınlarına yönelik gün boyu servis hizmeti veriyoruz. Hastalarımız ve yakınları, herhangi bir nedenle Anadolu Sağlık Merkezi’ne gidilmesi gerektiğinde, Anadolu Sağlık Merkezi Gebze ve Ataşehir Tıp Merkezi arasındaki düzenli servis hizmetimizden yararlanabiliyor.

  Hastane Olanaklarımız

  Hastane Olanaklarımız

  Hastalarımızın ve yakınlarının tüm ihtiyaçlarını gözeterek hareket ediyoruz. Otel, otopark, güvenlik, ulaşım gibi lojistik ihtiyaçların yanı sıra hasta hakları, tıbbi ikinci görüş imkanı gibi uluslararası standartları da yerine getiriyoruz.

  Tıbbi İkinci Görüş Formu

  Tıbbi İkinci Görüş Formu

  • Tetkiklerinizin sonuçları, hastalığınızın teşhisi ve size sunduğumuz tedavi seçenekleri gibi konularda dilerseniz ikinci bir doktor görüşüyle de size yardımcı olabiliriz.
  • "Tıbbi İkinci Görüş" için, formu doldurmanız bizim için yeterlidir.
  Detaylı Bilgi
  Hasta Odaları

  Hasta Odaları

  • 2 farklı oda seçeneği ile siz değerli hastalarımıza konforlu ve size özel hizmet sunmanın gururunu taşıyoruz.
  • Hastanemiz yoğunbakım odaları dahil olmak üzere 201 yatak kapasitelidir. Toplam 8 adet odamız VIP hasta odası şeklinde düzenlenmiştir.
  Detaylı Bilgi
  Ameliyathanelerimiz

  Ameliyathanelerimiz

  • Anadolu Sağlık Merkezi olarak, tüm branşlarda modern tıbbi donanıma sahip hasta güvenliğini ve çalışan güvenliğini sağlayan 8 ameliyathanemizle hizmet veriyoruz.
  • Ameliyathanelerimizdeki merkezi sterilizasyon sistemi, havalandırma sistemi ve kullanılan en son teknolojik cihazlar hasta güvenliği için ideal koşullar yaratıyor. Mikroskobik, endoskopik artroskopik, laparoskopik ve robotik cerrahi operasyonlarını da içeren tüm ameliyatlar ameliyathanelerimizde başarıyla uygulanıyor.
  Detaylı Bilgi
  Hasta Odaklı Bakım Anlayışımız

  İnsan Odaklı Bakım Anlayışımız

  • Hastalarımızın mutluluğu ve güvenliği bizim için önemlidir. Anadolu Sağlık Merkezi olarak önceliğimiz; hastalarımızın tanı ve tedavi süreçlerini en huzurlu ve rahat şekilde geçirmelerini sağlamaktır. Bu anlamda hastanemizin güvenlik biriminden, yönetim kadrosuna kadar gerekli olan tüm hizmet politikamızı hastalarımızla kurduğumuz duygusal bağ üzerine oluşturuyoruz.
  • Türkiye’de ilk kez hastanemizde kurulan İnsan Odaklı Bakım Müdürlüğü ile hasta memnuniyetine odaklanan ve hastayı tamamen tüm hizmet süreçlerinin merkezine koyan bir anlayışla sağlık hizmeti vermekteyiz.
  Detaylı Bilgi
  İleri Sağlık Teknolojileri

  İleri Sağlık Teknolojileri

  • TrueBeam: Radyoterapi gerektiren bütün kanserlerin tedavisinde kullanılan hassas bir ışınlama cihazıdır.
  • CyberKnife M6: Tümörü cerrahi yöntem kadar kesin bir sınırla ortadan kaldırırken, ışınların normal dokulara zarar vermesini de önleyen bir sistemdir.
  • Robotik Cerrahi: Robotik cerrahi veya robot yardımlı cerrahiyi, “da Vinci” sistemini kullanarak küçük deliklerden bazı ameliyatların gerçekleştirilmesi şeklinde tanımlayabiliriz.
  Detaylı Bilgi
  Vaka Yöneticisi Hemşireleri

  Vaka Yöneticisi Hemşireleri

  • Vaka yönetimi sürecine dahil edilmiş bir hastaya verilen tüm hizmeti takip eden kişidir. Hasta ve ailesinin tedavi planları hakkında yeterli bilgilenmelerini sağlar.
  • Hasta ve ailesini karar verme konusunda destekler, bağımsızlıklarını korur. Yatan hasta/ailesi ile en az günde bir kez görüşür. Gereksinimlerini belirler ve karşılanmasını sağlar.
  • Tedavi ve bakım planını gözden geçirir. Planlanan hizmetlerin en kısa zamanda ve en doğru şekilde verilmesi için organizasyon yapar. Evdeki hasta ile sağlık ekibi arasında ana iletişim noktasıdır.
  Detaylı Bilgi
  • Ad
  • Soyad
  • E-Posta
  • Sabit Telefon
  • Cep Telefonu
  • Mesajınız
  • Kalan Karakter Sayısı: 1500

  Hastanemizde aldığınız hizmetin kalitesini daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize kulak veriyoruz.

  Bunun için aşağıdaki kişisel bilgilerinizi, istek, görüş veya şikayetlerinizi ve aşağıda yazılı muvafakat beyanlarını bize göndermeniz yeterli olacaktır.

  Hastanemize vereceğiniz kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, işlenme amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme, eksik veya yanlışların düzeltilmesini isteme, mevzuat çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme, taleplerinizin aktarım yapılan kişilere bildirilmesini isteme, münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz sonucu aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, kanuna aykırı işlemelerden doğan zararını tazmin etme haklarınız bulunmaktadır.

  Hastanemizin veri sorumlusu Başhekimiz Dr. Özgür Devrim Kılıç’tır.

  Kişisel verileriniz sadece aşağıdaki muvafakat beyanlarında yazılı işlemler için kullanılacak ve bu işlemlerin yapılması için görevli kişi ve kuruluşlara aktarılacaktır. T.C kimlik numaranız hiçbir şekilde hiçbir kuruluşa aktarılmayacaktır. Bu kişisel verileriniz web sitemize yapacağınız beyan usulüyle kişisel verilerin korunması mevzuatına göre toplanmaktadır.


  Tıbbi Bölümlerimiz

  Gebze 'de Hizmet Veren Doktorlarımız

  Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi doktorlarımız, sağlığınızla ilgili her konuda sizlere yardımcı olmak için yanınızda.

  Randevu almak artık daha da kolay!

  Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

  Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

  app store
  google play