Hemen Arayın

Ziyaretçiler ve Refakatçiler için Bilgiler

Sevdikleriniz ve ailenizle beraber olmak, iyileşmenizi hızlandırmanın önemli bir parçasıdır. Ziyaretçilerinizin sizinle zaman geçirmesi elbette önemli ancak diğer hastaların rahatı ve huzuruna da özen göstermeleri gerekiyor.

Hastanemizdeki hasta odaları, iki veya tek kişiliktir. Tüm odalarımızda hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebiliyor. Tek kişilik odalarımızda refakatçilerin kalabileceği bir yatak bulunuyor. Yoğun bakımlarda ise refakatçi uygulaması yoktur.

Ziyaretçi ve refakatçilerin dikkat etmesi gereken hususlar:

  • Ziyaretlerinizi 10.00-22.00 saatleri arasında gerçekleştirebilirsiniz. Farklı bölümlerde, farklı ziyaret saatleri uygulanabilir. Bununla ilgili ayrıntılı bilgiyi danışmadan alabilirsiniz.
  • Hasta sağlığı açısından, oda içinde aynı anda üç kişiden fazla ziyaretçi olmamasına özen gösterin.
  • 10 yaşın altındaki çocuklar, hasta ziyaretine yanlarında bir yetişkin olması koşuluyla gelebilir.
  • Hastaya yapılacak muayene ya da işlem sırasında hastanın mahremiyetine saygı duymak adına odadan ayrılın.
  • Tıbbi ekipman kullanılan alanlarda cep telefonu kullanmayın.
  • Hekimlerimiz tarafından hasta sağlığı için ziyaret ve/veya refakatçi uygulaması yasaklanmışsa, lütfen bu kurala uymaya özen gösterin.
  • Enfeksiyon riski yaratması nedeniyle yatan hasta odalarına canlı çiçek kabul edilmemektedir. Hastalarımız adına gelen canlı çiçekler, hastanemizin ana girişinde bulunan Porter Ofisi’nde 3 gün muhafaza edilir.

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.